Reference

Karel Kaňka

Lucka je sympatická, milá a pěkná instruktorka. Mám rád rozmanitost a náročnost jejího cvičení, kdy se pěkně protáhnu a zároveň i pořádně zapotím. Určitě bych ji doporučil všem, kdo mají o Pilates zájem a to jak začátečníkům, tak pokročilým."

Jana Rozsypalová

Díky cvičení pilates se mi i po třech porodech břicho krásně zpevnilo a záda už nebolí. Po cvičení se cítím vždy lépe a nabitá energií. A je to hlavně díky Lucce, která nám tu pozitivní energii během lekcí předává." 

Pavlína Kunertová

Pilates s Luckou si vždycky užívám a moc se těším, co zase vyzkoušíme nového. Je to bezvadné pravidelné propojení relaxu, protažení těla, příjemné atmosféry a celkového pozitivního nabití! Odcházím unavená a nadšená, že už zase zvládnu víc a že jsem něco udělala pro sebe. Lucka je prostě naše NEJ!"

Dana Maderová

Lucčin přístup k pilatesu je tak zodpovědný a nakažlivý, že ve výsledku vznikla parta nadšených pilates fandů, k nimž se po roce hrdě hlásím. Dlouho jsem si myslela, že když nebudu běhat, hopsat, skákat a potit proudy vody, že to nebude pohyb pro mě. Ale opak je pravdou. Už bych neměnila!

A co pro mě pilates znamená?

P - pevnější tělo

I - instruktorku s velkým srdcem

L - lásku k sobě a okolí

A - aktivitu, která mě baví

T - termíny, na které se těším

E - endorfiny

S - svaly, které budou pevnější."