Pilates stroje

Ozvěte se mi a přijďte vyzkoušet individuální lekce pilates v Mohelnici. Jak jednou zkusíte cvičení na pilates strojích, tak už nikdy nebudete chtít cvičit jinak!

REFORMER

Reformer je nejpoužívanějším strojem na pilates, který se skládá z dřevěného či kovového rámu, 5 pružin, kladek a lan. V rámu je umístěna vnitřní pohyblivá část připomínající vozík s opěradlem pro hlavu a ramena. Na tomto stroji se dá cvičit vleže, vsedě, vkleče, na boku i ve stoje. Intenzita zátěže pro různé typy pokročilosti klientů je snadno nastavitelná pomocí 5 pružin různé tuhosti, které kladou odpor pohyblivé vnitřní části. Cviky na reformeru jsou založeny na bázi klasické sestavy pilates na podložce (Matwork).

CADILLAC (TRAPEZE TABLE)

Cadillac (Trapeze Table) je též známý jako "skřipec" a při pohledu na něj se v myšlenkách vracíte do dob středověku, jelikož může připomínat mučicí nástroj. Nicméně cvičení na něm se stává nezapomenutelným zážitkem, který chcete zažívat pravidelně.

PILATES CHAIR

Pilates Chair, ač tak svým vzhledem nevypadá a připomíná nevinnou židli, patří mezi nejnáročnější pilates stroje. Skládá se ze systému dvou silných ocelových pružin, pohyblivých pedálů a pevné čalouněné plochy. Slouží k procvičování svalů horních a dolních končetin i celého těla.

LADDER BARREL

Ladder Barrel se skládá z krátkého žebříku se 4 příčkami v kombinaci s masivním čalouněným obloukem. Cviky na něm jsou zaměřeny zejména na zlepšení síly, pružnosti a ohebnosti.